Álláskeresés:

Találatok száma 2 állás

Iratkozzon fel állásértesítőre

Autószerelő

Pilisvörösvár Pilis-Logistic Kft
Az álláshirdetés ma lett aktiválva
Pilis-Logistic Kft
Pilisvörösvár

Autószerelő Feladatok: Tehergépkocsik szerelése, karbantartása Elvárások: Tehergépkocsik szerelésében és karbantartásában munkatapasztalat Precíz, lelkiismeretes munkavégzés Pontosság, megbízhatóság, terhelhetőség, önállóság Határidők betartása B kategóriás jogosítvány Pályakezdők jelentkezését is várjuk Amit kínálunk: Fiatalos, lendületes csapat Versenyképes jövedelem...

  • Mentés
  •  Továbbküldés

Vagyonőr

Pilisvörösvár GLOBÁL KFT
Az álláshirdetés 13 napja lett frissítve
GLOBÁL KFT

Több éve a vagyonvédelmi piacon jelen lévő cég keres Budapesten XIII., IX., V., VI. kerületi A+ irodaházakba, Pilisvörösvár és X. kerület Logisztikai telephelyre és irodaházba, valamint a Liszt Ferenc Nemzetközi repülőtér közelében, jó kiállású Vagyonőröket...

  • Mentés

Eredmények szűrése