Álláskeresés:

Találatok száma 2 állás

Iratkozzon fel állásértesítőre

HR manager

Az álláshirdetés 4 napja lett aktiválva
Cvonline.hu ügyfél
Dabas, Pest

A Cvonline.hu ügyfele meghatározó szerepet tölt be a laminált padló, vinyl burkolatok, szőnyeg, függöny, tapéta és az ezekhez tartozó kiegészítő termékek kereskedelmi piacán. Mára már több mint 50 millió Euro-s forgalmat lebonyolító nemzetközi...

  • Mentés
  •  Továbbküldés

Toborzási munkatárs, HR ügyintéző

Budaörs, Gyár u. 2, 2040 Ma... Rohr- und Stahl Kft.
Az álláshirdetés 11 napja lett frissítve
Rohr- und Stahl Kft.
Budaörs, Gyár u. 2, 2040 Magyarország, Budaörs, Pest

Feladatok: Partnerektől beérkező igények alapján álláshirdetések feladása Kapcsolattartás a jelentkezőkkel, állásinterjú, szakmai alkalmassági teszt megszervezése Nyilvántartás vezetése, a meglévő adatbázis naprakészen tartása Kiküldetési helyre való kiutazás megszervezése, repülőjegyek rendelése Kapcsolattartás a külföldi telephelyek vezetőivel Elvárások...

  • Mentés

Eredmények szűrése